25 stycznia 2015

Twoje zycie nalezy do ciebie.
10:44

Twoje zycie nalezy do ciebie.

Uwielbiam być zainspirowana, a ostatnio odkryłam jak cudownym uczuciem jest zainspirowanie kogoś innego co prawda nie własną pracą, ale do rzeczy. Wrzuciłam na facebook'ową tablice jeden z ostatnich filmików od "Projekt Odważ się Żyć" co prawda nie zebrał on może wielu "Like'ów" ale nie to się liczy, odezwało się do mnie kilka osób z którymi nie widuję się zbyt często i podziękowało że wrzuciłam coś tak świetne! Przez tą chwilę czułam się niczym inspiracja, to było całkiem przyjemne.

A więc stwierdziłam, że koniec bycia samolubem, dlatego też przedstawiam wam największą wytwórnie motywacji i inspiracji w polskim youtube, projekt Odważ Się Żyć! (chyba że wiecie o czymś lepszym, śmiało podzielcie się! )

Powiem wam coś jeszcze, możecie myśleć, że to bez sensu, że to nic nie daje, że to tylko kolejny filmik, kolejna inspiracja, która zachwyci nas na moment za za godzinę już o niej zapomnicie, może tak być. Ale zdradzę wam tajemnicę, oglądajcie, oglądajcie i jeszcze raz oglądajcie, czytajcie i czytajcie jeszcze więcej.W pewnym momencie nawet nie zauważycie kiedy, uwierzycie że możecie wszystko, poczujecie chęć działania, poczujecie że wasze życie należy do was.
Pod spodem subiektywna lista kilku najlepszych ich publikacji, mam nadzieję że opuścicie ten wpis z głową pełną pomysł i motywacji! 

A na koniec trochę siły, dla tych którzy jej już nie mają.


Pamiętajcie wasze życie należy do was, nie pozwólcie innym ludziom powiedzieć jak powinno ono wyglądać, możecie się bać, na pewno się boicie. Mówię to już po raz setny ale, jeśli nasze marzenia nas nie przerażają to nie są wystarczająco duże. Nie pozwólcie strachowi zabrać wam waszych marzeń, nie pozwólcie by przepadły. Nie pozwólcie by społeczeństwo w jakikolwiek sposób wpływało na to jak wygląda wasze życie!

Bo pamiętaj nikt nie przeżyje go za Ciebie! Należy do ciebie i możesz zrobić z nim cokolwiek zechcesz.


ps. dobra to w ilu osobach ja dziś pisałam xD

9 komentarzy:

 1. jesteś niesamowita, tego właśnie dziś potrzebowałam. powodzenia w spełnianiu marzeń. po tym co czytam na Twoim blogu, wierzę w Ciebie, w to, że wszystko Ci się uda! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje, dziękuję, cieszę się że komuś mogło się to przydać! Ściskam :)

   Usuń
 2. Oglądałem już trochę ich filmów na youtube. Są świetne, dają niezłego kopa. Fajnie, że umieściłaś jedne z najlepszych w jednym miejscu. Nie trzeba szukać. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Od siebie polecę film > https://www.youtube.com/watch?v=63_lwapPTTY Siła Spokoju, jeden z kilku na mojej liście motywacyjnej :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejny film do oglądnięcia, dziękuję zapowiada się ciekawie :D

   Usuń
 4. Świetne filmiki, jeszcze ich nie widziałam, ale obejrzałam 3 i oglądam dalej :) Ja dzisiaj natknęłam się na ciekawą piosenkę, której tekst też może być motywujący. Oto ona: https://www.youtube.com/watch?v=Kyz6RiU6YQQ
  Może wpadnie Ci w ucho :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oglądaj oglądaj i się motywuj :) Zdecydowanie wpadła, bardzo radosna i do tego ten świetny tekst. Dzięki! :D

   Usuń
 5. Dokładnie takiej motywacji potrzebuję.Nie ukrywam, że te szarości wszechobecne potrafią mnie podkopać :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się że mogłam pomóc, nie tylko ciebie, ale trzymaj się tam dzielnie! Ściskam mocno! :D

   Usuń