22 lutego 2015

First Match!
10:36

First Match!

Dobra to spadło na mnie jak grom z jasnego nieba. Przez calutką sobotę użalałam się dziewczynom że po 2 dniach nikt mnie nie chce i jak tak dalej pójdzie to w końcu zmienię agencję..
W końcu przestałam sprawdzać pocztę co 5sekund, pozostało mi tylko użalanie.
Około godziny 20 00 (tak pamiętam dokładnie) wchodzę na pocztę oczywiście pustki, z ciekawości sprawdzam spam, a tam co od 14 czekał sobie spokojnie na mnie taki oto email: A Host Family is interested in your application a wyżej wiadomość od hostki. Myślę że gdyby nie sufit to wyskoczyłabym z domu. Otwieram maila pierwsze słowo jakie rzuca mi się w oczy to California, nie czytając reszty listu pisze do wszystkich ludzi obecnych na Facebook'u jakie to szczęście mnie spotkało, no dobra do 2 dziewczyn :)
Czytam list z sercem które próbuje wyskoczyć mi z klatki piersiowej, bezskutecznie. Ze zdania na zdanie moja ekscytacja rośnie coraz bardziej!
Ok szczegóły:

Lokalizacja: Cleveland, Ohio
Trójka dzieci: trzech chłopców (10,8,6)
Hostka pracuje w szkole chłopców z tego co zrozumiałam, a Host pracuje dla drużyny football'owej

Wiem wiem miała być Kalifornia a tu jakieś Ohio wam pokazuję, ale teraz najlepsze! 
W czerwcu rodzinka jedzie do swojego wakacyjnego domu gdzieś na pięknej plaży godzinę od Bostonu, a na początku sierpnia przeprowadzają się w okolice South Bay 40min od San Francisko. Rodzina super aktywna dzieciaki chodzą na setki zajęć poza lekcyjnych, grają, śpiewają i kto wie co jeszcze. Najmłodszy jest prze słodki i mają cudownego psiaka!
Ok staram się zbytnio nie ekscytować.. Umawiam się właśnie z nimi na Skype, po wszystkim dam znać jak poszło :)

Ciao! 

12 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia ! :) Brzmi już całkiem interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie! Cieszę się razem z Tobą! Motywujesz! Zdam maturę i zapisuję się do agencji ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha dziękuję, nie czekaj na maturę zapisuj się jak najszybciej, ja też mam w tym roku maturę :)

   Usuń
 3. Ale super się wydają! :D Powodzenia na rozmowie! Na kiedy się umówiłaś?

  OdpowiedzUsuń
 4. Oh, plaża, potem niedaleko od San Francisco - żyć nie umierać :) Świetnie, trzymam kciuki aby rozmowa poszła jak najlepiej! Chyba to byłby dla mnie najgorszy moment - rozmowa na Skypie - stresowałabym się, bo mój angielski aż tak super nie jest ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. aaa Cali :D super, czekam na relację z rozmowy :) a na kiedy potrzebują AP? W ogóle rodzinki szukają operek średnio z jak dużym wyprzedeniem?

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiesz co wydaję mi się że jednak trochę za wcześnie się zgłosiłam powinnam trochę poczekać i wszystkie dziewczyny mówią że jak szukają na wakacje to zdecydowanie za wcześnie, mało rodzinek jeszcze szuka :) A oni potrzebują od czerwca :D

  OdpowiedzUsuń
 7. a Ty na kiedy masz zdeklarowaną gotowość wyjazdu? :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale tu pozytywnie! Spodobało mi się zdanie z sufitem :D Mam nadzieję, że chłopcy będą grzeczni i powodzenia Ci życzę! :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale fajnie! Zawsze marzyłam żeby pracować chociaż przez chwilę jako Au Pair, w końcu się nie odważyłam i jest już na mnie za późno :P Ale życzę powodzenia tak czy inaczej, na pewno jest ro świetna przygoda :)

  OdpowiedzUsuń